Retriidid Sri Harinam Mandiris

Mis on retriit?

  • Esiteks on see soodne ja headtoov suhtlemine (sadhu-sanga), püha nime kooslaulmine, Krišna-prasadi austamine, Srimad-Bhagavatami kuulamine, Jumaluste teenimine ning pühas kohas viibimine – 5 kõige võimsamat pühendunud teenimise praktika meetodit.
  • See on igaühele võimalus lülitada ennast lahti kõikidest argiasjadest, probleemidest ning lihtsalt süveneda vaimsesse praktikasse.
  • Iga retriidi käigus me arutame pühendunu elu ühte osa ja mõtiskleme selle üle ning õpime kasutama saadud teadmisi ja kogemust oma igapäevaelu praktikas.

«Süvenda oma vaimset kogemust ja saa transtsendentaalse rõõmu osaliseks!»

Retriit

__

 Osaledes retriidis te:
  — saate intensiivse sadhana kogemuse
  — tugevdate usku teadmiste saamise kaudu
  — laete täis oma „vaimse aku”
  — saate tõsta oma vaimset standardit
_— kohtute tuttavatega ning saate uusi sõpru

KKirjutage — tempel@tempel.ee, helistage — 646 00 47


Järgmine retriit toimub
 …,  Viib läbi: prabu. Rohkem infot: SIIN 

Teema: «???»  

OSALEMISTINGIMUSED:

1) Te peate olema praktiseerinud Krišna teadvust mitte vähem kui 1 kuu. 

2) Registreerige end 2 päeva enne retriidi algust telefoni või emaili teel. (Selleks on vaja nõustuda osalemistingimustega, teatada meile Teie nimi ning prabhude jaoks – kas Te soovite jääda ööseks templis)

3) Retriidi toimumise perioodil jätke kõik muud toimetused kõrvale. Selleks, et täielikult süveneda, võivad mehed jääda ööseks templisse. Matajite jaoks püüame leida elamise mõne pühendunu juures Tallinnas.

4) Prabhud, kes soovivad jääda templisse retriidi ajaks, võtke endale kohustuseks igapäevaselt korrata vähemalt 8 ringi Hare Krišna maha-mantrat ning järgida 4 reguleerivat vabaduse printsiipi.

Me jätame endale õiguse keelata teil retriidil osalemise.

MILLISE SUMMA VÕIKS ANNETADA RETRIIDIL OSALEMISE EEST?

Sri Harinama Mandiri retriidiprogrammid on meie ühine kogukonna pühendunute teenimine.
Annetuse summa on teie poolt vabalt valitav.

Retriidiprogrammide ülalhoidmine ja arendamine toimib ainult tänu vabatahtlikele annetustele
Annetusi saab teha internetipanga kaudu Para Upakara kontole, kasutades märksõnaks „Retriit”  või sularahas templis.

Make betterKallid pühendunud, palun kirjutage Damodara-kripale (dadf@mail.ru) nendest teemadest mida teie sooviksite, et arutletaks tulevastel retriitidel. Kirjutage, et mis raskusi te vaimses praktikas kogete ja me püüame teil leida lahendused raskustele. Samuti kirjutage oma ideedest, et kuidas retriite paremaks võib teha. Lubame, et teie poolt kirjutatu jääb täielikult konfidentsiaalseks. Me soovime Teid vaid paremini teenida.
 
RETRIITIDE ARHIIV:

Esimene retriit: «Prasadam – esimene samm täiuslikkuse suunas» (10-12 oktoober) (registreeritud 25 pühendunu). Damodara-kripa das.

Teine retriit: «Kes ma olen deemon või pühendunu? Probleemide lahendamise ja isikliku kasvu meetod.» (21-23 november) (registreeritud 30 pühendunu). Srivatsa das.

Kolmas retriit: «Püha nimi kui ajastu dharma. Püha nime tähtsus ja tähendus meie elus.» (23-25 jaanuar) (registreeritud 15 pühendunu). Ananda Caitanya das. 

Neljas retriit: «Grihastha aašram – vaimne pereelu» (10-12 oktoober) (registreeritud 30 pühendunu). Jaduraja das.

Viies retriit: «Shrimad Bhagavatami tähtsus ja magusus» (10-12 aprill) (registreeritud 20 pühendunu). Ananda Vardhana das.

Kuues retriit: «Hoolitsus pühendunute eest – meie missiooni alus”» (15-17 mai) (registreeritud 20 pühendunu). Salvestused saab kuulata. Akrura das. SIIN 

Seitsmes retriit: «Peamised sammud bhakti teel”» (10-12 juuni) (registreeritud 30 pühendunu). Madhavananda das. Salvestused saab kuulata SIIN 

Kaheksas retriit: «Veel üks võimalus ehk rännak Ajamilaga”» (18-20 september) (registreeritud 10 pühendunu). Srivatsa das.